Z tohto tuhne krv v žilách! Černák priznal prečo nezabil Volzovú. Čo na to Rusko?

Z tohto tuhne krv v žilách! Černák priznal prečo nezabil Volzovú. Čo na to Rusko?

Z tohto tuhne krv v žilách! Černák priznal prečo nezabil Volzovú. Čo na to Rusko?

Tak som čítal, že včera sa začalo pojednávanie vo veci objednávky vraždy Sylvie Volzovej. Ako všetci vieme si mali bývalí riaditeľ televízie Markíza pán Pavol Rusko objednať vraždu svojej spoločníčky u bývalého bosa Banskobystrického podsvetia Mikuláša Černáka, ktorý je dnes väzobne stíhaný aj v tejto kauze.
V Justičnom paláci v Bratislave kde a jednalo toto súdne konanie sa hemžili rôzne hlavy Slovenského podsvetia. Možno niektorý z vás neviete ale Pavol Rusko bol ministrom hospodárstva. Avšak bol odvolaný. Čo tento prípad dosť zviditeľnilo.

V jednej súdnej miestnosti sa teda ocitli veľké hlavy podsvetia ako je napríklad komplic Pavla Ruska Miloš Kaštan ale aj boss sýkorovcov Róbert Lališ. Títo pani prišli vypovedať v súvislosti k objednanej vražde Sylvie Volzovej. Ide o bývalú spolumajiteľku Markízi, ktorú sa údajne kvôli podielom snažil zabiť Pavol Rusko. A to podľa bývalého bossa Mikuláša Černáka, ktorý tvrdí, že ho k tejto vražde objednal práve Pavol Rusko.

 

Černák priznal prečo nezabil Volzovú

Hneď v začiatku pojednávania začal o tejto udalosti vypovedať spomínaní Mikuláš Černák:
“Prišiel za mnou tím Gorila ohľadom nejakej ekonomickej trestnej činnosti za Dzurindovej vlády. Povedal som im, že vtedy som už bol vo väzení. A vtedy som sa nejako preriekol. Ale nechcel som o tom hovoriť, lebo naša spoločnosť nie je pripravená na to, aby bol taký človek (Rusko, pozn. redakcie) odsúdený za takú ohavnosť.”

Policajti si tieto okolnosti mali overiť a opäť konfrontovali Černáka:
“Sú to mladí vyšetrovatelia a chcú veci riešiť ako by mali. Nebolo to z ich strany žiadne navádzanie. Preto som začal hovoriť. Proti Ruskovi nemám nič. On mi nikdy nič zlé neurobil a ani ja jemu. Hanbím sa za svoje skutky.”

 

Prišlo aj na otázku: “Prečo nedošlo k vražde?”
Mikuláš Černák odpovedal:
“”Ja som presvedčený, že ani v tom čase by som nevedel zabiť ženu. Ale sýkorovci áno. Našťastie ma zavreli a k vražde nedošlo. Som za to rád.”

 

Černák priznal prečo nezabil Volzovú. Pozrite si video. 

Vyjadrenia z ktorých mrazí!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.