Prídem na Slovensko a ovládnem to tam. Sláva USA, sláva LGBT, sláva liberalizmu!

Prídem na Slovensko a ovládnem to tam. Sláva USA, sláva LGBT, sláva liberalizmu!

Prídem na Slovensko a ovládnem to tam. Sláva USA, sláva LGBT, sláva liberalizmu!

Toto je môj úplne prvý príspevok na tomto blogu a hneď Vám chcem ukázať, ako to funguje v zahraničí. Ale najme to, ako o nás hovoria v USA alebo napríklad v U.K. Včera som si na PicusCapital.sk prečítal o tom, ako si Andrej Kiska kúpil preferencie v “najlepšej” agentúre a tým je FOCUS. Teda zapaltil agentúre na to aby úmyslene ovplyvňovala voľby. A to presne tak, aby mal náš Andrejko, čo najviac preferencií a, aby ho bolo počuť. Toto je mediálna manipulácia či je to legálne to neviem posúdiť.

Taktiež v roku 2014 nahral Matovič na svoj mobil Radoslava Prochádzku. V nahrávke sa hovorí o tom, ako si Kiska mal kupovať preferenciu vo FOCUS-e, ale aj to kto financuje a FOCUS. FOCUS sa predtým volal úplne inak, po tom, čo niekto do tejto agentúry nalila zahraničné financie, tak sa agentúre premenovala na viac sexi názov. Peniaze do mimovládko a tretieho sektora dávala najme americká ambasáda na Slovensku tá Anglická. 

Ale, ako toto všetko súvisí s tým vyššie uvedeným obárzkom? Je to veľmi jednoduché. 

 

Na Slovensko sa pripraví prísť LGBT kolotoč, ktorý nie je nikým vítaný na našom území. Tento kolotoč nie je spontánne zhromaždenie LGBT komunity na Slovensku. Nie nie drahí priatelia. Je to zapaltený výraz tých istých ľudí po celej Európe. Dokonca ľudí z Argentíny. 

Ako rolu v tom zohrávajú spomenuté ambasády a iné agentúry?

 

Keď má prísť na Slovensko LGBT kolotoč, tak agentúry práve predtým alebo niekedy aj potom vydajú klamlivé a platené preferencie národných, vlasteneckých a konzervatívnych strán. A najme také preferencie, ktoré sú klesajúce. Potom sa do tohto kolotoč zapoja naše média. A všade počujeme, ako prišlo LGBT na Slovensko a vzápeti správa z domácej politiky.

Preferencie národných strán klesajú. Je to rekcia na odmietavý postoj týchto strán k LGBT kolotoču? Ptajú sa reportéri novín, správ a iných média. 
Príde Vám to v poriadku? No v proadku to nie je. Vytvára sa tým umelá informácia, ktorá ovplyvňuje verejnú mienku. Tak, aby bolo LGBT stále viac súčasťou našej kultúry. Umelý dojem toho, že, čo raz viac Slovákov toleruje LGBT. 
No a tá pani na obrázku sa údajne vyjadrila, že príde k nám, tu na Slovensko a ovládne to tu…
Written by Karol Meždej
Na ten blog som sa rozhodol uverejňovať satirické články. Teda články postavené a humore, srande a satire. Profile

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.