Prepáčte, ale je mi na smiech. Hlina chce niečo na čo nemá!

Prepáčte, ale je mi na smiech. Hlina chce niečo na čo nemá!

Prepáčte, ale je mi na smiech. Hlina chce niečo na čo nemá!
Už sme mali veľa detí v politike, ale toto o čo sa posledné mesiace snaží opozícia je totálne absurdné. Silné vyhlásenia do kopy o ničom. Na všetko má opozícia expertov o ktorých nič nevieme. Na všetko majú riešenia, na všetko majú svoje plánky, brožúrky. No čo dokázali? Pýtam sa! Nič..

 

Hlina chce niečo na čo nemá!Hlina chce niečo na čo nemá!

Aloj Hlina navylúčil, že by chcel byť ministrom. Prosím pekne a to je už čo za trúfalsoť? On chce byť ministrom? A to má aké skúsenosti? Čo on spravil, že má takéto silné vyhlásenia. Veď jeho strana sa zrejme ani do parlamentu nedostane. Ale, ak by sa tak asj stalo a dostalo by sa liberálne KDH do parlamentu tak by mali len ledva niečo nad hranicou zvoliteľnosti. Nárokovať si potom ministerskú stoličku je veľmi trúfalé. Ja osobne prot Hríbovi nič nemám, alr pripadá mi to nelogické.

Pred pár mesiacmi sme o tomto chlapíkovi ani nepočuli a teraz sa tlačí do politiky. Neznamená, že on nebol politiky a že nesedel v NRSR. Ale to, že ak by nebolo liberálov ako je PS a SPOLU, tak by sme o ňom nepočuli dobrých ďalších osem rokov.

Alojz Hlina mi príde podobne ako Truban, ako nováčik. Trubanovi sice napísali pekné postoje, ale je to v skutočnosti nič. No, ale musím Trubanovi uznať jednú vec. Ten sa parlamentu z určitosťou dostane, no Hlina nemusí.
Cela politika Hlinu je postavená na kryčaní. Podobnom kryčaní ako má Matovič. No len Matovič vie ako na to a Hlina nie. Hlina len silno kryčí na všetky smer bez rozmyslov. Najme treba silno kryčať na každého si iným názorom, že je fašista. To je tá slušná liberálna politika. Neberte ma zle, ale je to veľmi nevkustné. Je to fakt nedôstojné.

 

Foto: SME

Written by Karol Meždej
Na ten blog som sa rozhodol uverejňovať satirické články. Teda články postavené a humore, srande a satire. Profile

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.