Prečo je Kiska zlý prezident?

Prečo je Kiska zlý prezident?

Prečo je Kiska zlý prezident?

 

Prečo je Kiska zlý prezident?

Nuž prečo som začal tento príspevok je známe asi každému. Nedajme úžernikovi si myslieť že si s naším štátom a ústavou môže robiť čo sa mu len zachce.
No a prečo je Kiska zlý prezident. No týchto bodov je oveľa viac.

Už jeho žačiatky podnikania sa niesli v nelegálnych činnostiach.
Pripomeňme si dobrého aniela, ktorý nieje tak dobrý ako si väčšina ľudí myslí. Samozrejme je skvelé ako táto organizácia pomohla mnohým deťom. Avšak na druhej strane je tu spoluzakladateľ dobrého aniela, ktorý bol Andrejom Kiskom oklamaný ako sám uvádza. A napokon vyhodený z podnikania okolo tejto „firmy“.

Prepojenie na Mafiu

Toto mnoho ľudí nevie, že Andrej Kiska „pseudo prezident“ bol vraj prepojený na Popradské podsvetie.
A aj toto podsvetie a kontakty sa mu samozrejme vyplatili. Získal pozemky pod Tatrami, ktorý boli vraj ukradnuté miestnemu zubárovi. Mafiánskymi praktikami, ktoré ako vidíte sú stále aktívne.
Viete čo je čudné?

Ako to že vraj bývali boss Podradskej mafie je teraz riaditeľom prezidentského paláca? Nepríde vám to čudné.

 

Znežil dôveru ľudí!

Nuž prečo je Kiska zlý prezident. Je to prvý slovenský prezident, ktorý vykopol x bytoviek ľudí na ulicu a to konkrétne pred svaitakmi. Podvodom získal byty ľudí, ktoré samozrejme využil po svojom.

 

Je zrejmé že ja napojený na západ

Kiska má kontakty na západ. Na ten západ, ktorý rozvracia politiku nášho štátu,. Ktorý sa agresívne snaží dotlačiť svoje politické strany k moci aby mohla opäť nastať vláda. Tá vláda, ktorá tu bola za Dzurindu. Tá vláda, ktorá v prospech západu privatizovala obrovské štátne podniky tak aby sa západné firmy a štáty obohatili.

Kiska očividne vedie vojnu voči vláde a dopomáha mu k tomu opozícia ale taktiež aj slniečkarsko-liberálny mainstream, ktoré je platený so západných štruktú. Rád by som vám tu dal aj dôkazy a dokumenty ale povedzme si rovno. Ja sa nedám chytiť a zvrieť len pre pár viet.

Príde čas a zverejní sa aj to. Hlavné je si dávať pozor na značky a slová ako je Media Group, Open Society, Charta 77, a iné šktruktúry.

Ako zavádzal!
Prv Kiska nadával voči Harabinovi že klame ak povedal že NAKA je pod ministrom vnútra Robertom Kalinákom nezákonne. Tvrdil že Harabn klame a iné tvrdenia, ktoré v skutkovej podstate veci nič neznamenali v našom zákonne a ani neznamenajú.
Avšak ak sa na ututlaný svojích korupcií a porušovaní zákona nedohodol vraj z Čižnárom a Kiskom. Tak už zrazu hrdo hlásal že NAKA je nezákonne pod Klaňákom. Ale už zrazu nespomenul že tvrdil opak a nespomenul že krivdil proti Harabinovi.
To je dosť zvláštné. Je teda aj Kiska anafalbet?

 

Takže ak mám zhrnúť túto tému. Tak áno Andrej Kiska je zlý prezident.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.