Prečo je Fico Hranol?

Prečo je Fico Hranol?

Prečo je Fico Hranol? (Hranol Fico)

 

Tak opäť som späť a riešim otázky mojich čitateľov. Len tak pre poznámku aj nie som administrátorom web-stránky PicusCapital ja mám svoju facebook stránku a len publikujem na blogu picus capital.
Tentokrát na Fóre, keďže sa mi veľmi páči jeho rozmanitosť.

No takže sa včera jedna pani v komentári pýtala čo je to hranol. A čo to más spoločné s Róberom Ficom?
No ak niekto nevie tak je to jeho prezývka, prezývka ktorá mu ostala z politického prostredia.

 

A najme z toho ako ho nazval konšpiračný web. Ten web by som nerád menoval. Nechcem sa totiž dostať do problémov. Ale asi každý vie aký denník mám na mysli.

Je to nemenovaný umelec, ktorý zobrazoval premiéra Róberta Ficakarikatúrach a mysle si že je to zábavné. No v skutočnosti to nikoho nepobavilo. Fica označila za hranola a išlo sa ďalej. Pár ľudí sa zasmialo a sranda skončila. No niekomu to nedalo a pokračovalo to ďalej a to aj do knižnej podoby, ktorá sa dostala do rúk Róberta Fica.

Prečo je Fico Hranol?

Čo na ňu povedal tak to nevieme. Ale podľa môjho názoru si myslím že sa len pousmiala a pokračoval ďalej. Čo povedať na propagandu západu a očierňovanie politickej scény.
Ja neobhajujem Smer-SD a ani Róberta Fica.

Nikdy som s nimi sympatizoval a nikdy som im nedal ani jeden hlas v žiadnych voľbách. Ale musíme si uvedomiť že to čo sa deje na Slovensku a to čo si dovolia určité média je za hranicu morálky a etického kódu novinára a žurnalistu.
Nieje pekné ak sa média na Slovensku takto vyjadrujú a prezentujú takýmto spôsobom. Mne osobne by to prekážalo.

Róber Fico už aj podával žaloby na novinárov no len vieme ako to dopadlo. Nič sa nestalo a ako k tomu postupovala verejnosť tak to vieme asi všetci.

Všetci média našpinili na Róberta Fica a všetci sa tu začali chytať za srdiečka. Že toto je porušovanie práv jednotlivca. A že to je cenzúra média a slobodného slova. A iné nezmysli, ktoré sa pekné počúvajú ale nemajú žiadne právne opodstatnenie.

 

Prečo je Fico Hranol? (Hranol Fico?)

Avšak ak sú média platené západom tak nič s tým nespravíme. Mali by sme prijať zákon o tom že média nesmú byť platené západom a nemusí byť ani vlastné západnou organizáciou. Áno znie to tak totalitne avšak musíme si uvedomiť. Že nemôžeme zaručiť objektívne spravodajstvo a najme slobodné ak je platené západom a podporuje jednú mienku. A to západnú ideológiu.

Bude rád ak sa mi k tejto téme vyjadrite dole v v komentári. Ďakujem,, Daniel (Prečo je Fico Hranol?)

 

https://www.youtube.com/watch?v=mKGqm1fs10M

[lwptoc]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.