Odhalenie, ktoré šokovalo celé Slovensko! Kočner si mal pre Kuciakom..

Odhalenie, ktoré šokovalo celé Slovensko! Kočner si mal pre Kuciakom..

Odhalenie, ktoré šokovalo celé Slovensko! Kočner si mal pre Kuciakom..
Média už napísali veľa informácií o tom čo všetko mal spraviť a nespraviť Kočner. Prv to bola talianská stopa na úrad vlády, potom to boli konšpirácie a teraz by mal Kuciaka zavražiť Kočner. Ja netvrdím, že to nebol Kočner, ale ani sa ho nejako nezastávam. Ak už to teda bol Kočner tak nech si odsedí basu. Hlavne podľa práva a spravedlnosti.

Dnes sa začne hlavné pojednávanie v prípade vždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V deň, keď sa stala vražda Kuciaka a Kušnírovej už Kočner vedel, že pojde v tejto súvislosti vypovedať. Uviedol tak liberálny slovenská denník N. Kočnerovi a Ladislavovi Bašternákovi to oznámil Norbert Bödör.

Pociťovali ste niekedy nejaký hnev, respektíve nenávisť voči Jánovi Kuciakovi?“

 

Kočner si mal pre Kuciakom..

Túto vetu sa spýtal policajt Mariána Kočnera pri výsluchu. Kočner odpovedal: “Nie”. Keď sa ho policajt opýtal či bol v deň vraždy vo Veľkej Mači. Tak Kočner odpovedal, že ani nevie kde to je. No to vraj podľa zdroja nebola pravda. Kočner presne vedel, kde novinári bývajú. Podľa Tootha mu to zisťoval Norbert Bödör.

Už 27. februára si mal Kočner vybrať s bankomatu pre privátnych klientov 50 000€. Zhoduje sa to s informáciámi, ktoré poskytol Zoltán Andruskó, i s tým, čo si písala Zsuzsová s Kočnerom cez aplikáciu Threema. Ale prečo kočner vyberal viac peňazí? No lebo vykonávatelia vraždy Tomáš Szabó a Miroslav Marček chceli vaic peňazí, po tom čo sa dozvedeli koho zabili a aký ohlas v médiach to vyvolalo.

 

Následne Kočner vyberal z Tatra Banky 300 tisíc €. Podľa Kočnera je toto všetko politická fraška a politické vyšetrovanie.
Kočner:

„Predpokladám, že toto pre vyšetrovateľa bude možné, nakoľko v relatívne širokom význame zoradil správy k politickej strane Smer a taktiež mal dostatok času vytypovať správy pre konanie zmenky a Technopol, ktoré nevyšetruje,“

 

 

https://dennikn.sk/1710191/takto-kocner-vyberal-peniaze-po-kuciakovej-vrazde-spochybnuje-vysetrovanie-argumenty-nehovori/?ref=mpm

 

 

Written by Karol Meždej
Na ten blog som sa rozhodol uverejňovať satirické články. Teda články postavené a humore, srande a satire. Profile

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.