Toto nikto nečakal! Liberáli podlo zaútočili na Kotlebu. Bystrica bez nackov a Mazurek bez…

Liberáli podlo zaútočili na Kotlebu

Toto nikto nečakal! Liberáli podlo zaútočili na Kotlebu. Bystrica bez nackov a Mazurek bez…
Už asi každý vie o tom ako to na Slovensku funguje. Každý kto ma iný názor, alebo sa vyjadri o nejakej menšine, tak je hneď nacista, fašista, xenofób. Slovensko sa najme vďaka Kiskovi rozdelilo na dve tábory. A to najme na ten konzervatívny a na ten liberálny.
Média nás zaplavujú tým ako sú všetci konšpirátory, ako sú všetci Kotlebovci a ako sa treba spojiť proti nim.

 

Liberáli podlo zaútočili na Kotlebu

Vyššie som si dovoli vám poskytnúť fotku z Denník N. Vraj v Bystrici chcú byť bez Kotlebu. Zrejme asi chcú ich terajšieho primátora, ktorý neudržuje cesty, ktorý do úradu hneď po zvolení zamestnal svoju rodinu a známych. A ktorý opäť zadlžil mesto. Skvelé tomu sa hovorí správny gazda.

Už si to konečne vyjasnime. Nitkorí liberáli sú nevzdelaný a do politiky sa tlačia deti bez skúseností. Potom to aj tak vyzerá.

Napríklad dobre vieme ako liberálnej SDKÚ-DS padla vláda kvôli liberálnemu egu. Dobre vieme ako im im spadla finančná správa. Dobre vieme sa sa rozpredali naše dôchodky. A to nie je všetko.
Ale odbočil som od témy.

Keď sa Kiskov kamrát obajvil na štátnej návšteve v našej krajine, tak to média nejako odgnorovali. Odignorovali fašizmus na ukrajine. Odporúča, video nižšie.

 

Toto je fašizmus. Tento Kiskov kamoš mal údajne upaľovať ľudí na Ukrajine. Nezabúdajme na to ako tam nabehli vandali do osady a začali ľudí mlátiť. Nejednalo sa len o rómov.

Potom tu máme mediálnu manipuláciu.

 

No apotom tu máme toto. To je viac nez cez čiaru.

 

Ja neobhajuje Kotlebu a nie som ani ich volič. No som národniar a vlastenec. A nepáči sa mi to ako nás média kádžu všetkých do jedného vreca.
Toto mi vadí. Mám na Slovensku aj slušných občanov, ktorí či už sú straníci alebo nie,, to je vlastne jedno. To, že sa mi nepáči zvrátenosť v liberalizme neznamená, že som fašista alebo xenofób.

Ďakujem za možnosť uverejniť tento prísepvok.

https://dennikn.sk/1710241/kam-pojdete-ked-kotleba-vyhra-volby/

Written by Karol Meždej
Na ten blog som sa rozhodol uverejňovať satirické články. Teda články postavené a humore, srande a satire. Profile

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.