Kiska majetok? Alebo aký majetok vlastní Andrej Kiska?

Kiska majetok? Alebo aký majetok vlastní Andrej Kiska?

Kiska majetok (Andrej kiska majetok)? Alebo aký majetok vlastní Andrej Kiska?

 

Kiska majetok?

Zaujímal sa niekto z vás na tomto fóre o tom koľko a aký majetok má náš prezident?
Včera večer som sa len tak trocha hrabal po internete aby som zistil to aký majetok má a celkom ma to prekvapilo. On je fakt pracháč.
Ako zrejme to je z jeho práve, ale nezabúdam ani na jeho nebankovky, ktoré sú tiež dosť sporné. Ale tak aspoň nerozdiel od väčšiny zverejnil aký majetok vlastní.
–          Keď som hľadal tak som našiel, to že má ochotné podiely v 5 firmách.
–          Zastane plocha, ktorá mu bola darovaná
–          Rodný dom v Poprade cca v hodnote 120 000 eur
–          Hotovosť  na účtoch a cenné papiere v hodnote 5 900 000€
–          Súhrn teda hmotného majetku je 6 100 000€

Ak dobre čítate tak vidíte, že Kiskov majetok, je dosť dobre vysoký a teda prezident si žije ako vo vatičke.
No opäť ho musím pochváliť za to, že nerozdiel od iných politikov priznal svoj majetok a ukázal ho verejnosti, Napríklad spomínaný dom je napísaný na manželku.

A tak ho nemusel priznať no aj tak ho priznal.
Ja by som bol veľmi zvedavý na Ficov majetok. Je jasné, že on ho nikdy neprizná, ale bolo by najme zaujímavé vidieť celý jeho majetok. Ale aj Kaliňákov majetok by bol do cela zaujímavý.

Najväčšou bombovo by bol asi majetok ministra alebo skôr ex ministra Počiatka. Ktorý ako vieme ma v tatrách extrémnu vinu hneď vedľa Bašternáka. Takže Počiatkov majetok môže byť dosť luxusný. Nezabúdajme na to ako sa extravagantne oblieka ale najme na to v akých autíčka sa vozí.

 

Andrej Kiska majetok

Ako vidíte ex minister Počiatek sa vôbec nemá zle v tom luxuse.
Preto Kiskov majetok (Kiska majetok), beriem ako transparentný a myslím si, že je úplne v poriadku. No opäť mi nedá pripomenúť to čo robili jeho nebankové spoločnosti.

A ako údajne okrádali ľudí. Ja neviem predsa ako to bolo tak tu nebudem o tom polemizovať. Nech si to riešia naše profesionálne súdy a nech sa oni s týmto trápia. Mne sa len osobne veľmi páči to ako priznal majetok, ak teda ide o celý jeho majetok.

A opäť pripomínam to, že by som bol zvedavý na to aké majetky majú koaličný poslanci, ale taktiež aj Andrej Danko, ktorý ako vieme vyparkoval Lesostav Revúca. Tak na jeho účte môže byť bez problémov tisíce peňazí.
Tak to je tak asi všetko čom som chcel na tento blog alebo fórum napísať.

Kiska majetok? Alebo aký majetok vlastní Andrej Kiska? No už vieme aký.

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.