Kde študovala Merkelová?

Kde študovala Merkelová?

Angela Merkelová je už stálicou politiky minulej ale taktiež politiky súčasnej. Práve Angela Merkelová je značkou pre kresťanskodemokratickú politiku.

Kde študovala Angela Merkel ?

Merkelová je jedna z najúspešnejších žien  politiky Nemecka a globálne celého sveta. V súčasnosti Merkelová stráca popularitu vďaka humánnej solidarite imigrantov. Veľké množstvo ilegálnych imigrantov Nemcov rozdeľuje na 2 odlišné tábory. Príkladom sú aj razantné demonštrácie proti imigrantom. Merkelová je najzásadnejším politickým menom Nemecka a taktiež veľká líderka únie.

 

Čí sa to kritikom páči alebo nie práve ona patrí medzi najzásadnejších ľudí, ktorí ovplyvňujú vývoj únie. Práve súčasný vývoj únie natrvalo rozhádal lídrov natoľko, že možno v budúcnosti hrozí vážne ohrozenie únie ako celku. Práve niektoré štáty, ktoré nesúhlasia s pro-imigrantskou krízou môžu opustiť „solidárnu“ úniu. Bláznivé rozhodovanie Merkelovej a Macrona na čele s pánom Ischiasom je len ukážkou, že socialisti absolútne nepočúvajú občanov.

Kde študovala Merkelová ?

Existuje množstvo ľudí, ktorí veria, že Merkelová študovala v Rusku. Práve preto, pretože perfektne ovláda Ruský jazyk. Šokujúci fakt je to, že Markelová nevyštudovala žiadnu ekonomickú ani diplomatickú školu aby sa v budúcnosti stala obrovskou postavou Globálnej politiky.  Merkelova v roku 1961 začala štúdium na Vyššej polytechnickej škole. Začiatkom 70 rokov Merkelová vstúpila do Zväzu slobodnej mládeže (Freie Deutsche Jugend, FDJ), ktorý bol pod kontrolou vládnucej Socialistickej strany Nemecka (SED).

Práve Nemecká strana vyznávala komunistickou ideológiou. Merkelová vie plynule Ruštinu, pretože vo východnom Nemecku bola Ruština povinným predmetom v škole. Merkelovú škola bavila a po skončení Polytechnickej Vyššej školy pokračovala v štúdiu naďalej. Merkelová bola talentom na Matematiku a cudzie jazyky. Jej štúdium pokračovalo na Univerzite v Lipsku. Vybrala si odbor Fyziku.

Doktorát z fyziky získala v roku 1986 u profesora Lutze Zuickeho. Išlo o prácu rýchlostných konštantách pri reakciách jednoduchých uhľovodíkov.

Je paradoxom, že fantastická študentka s obrovským nadaním pre fyziku, matematiku a cudzie jazyky nakoniec prešla na úplne odlišnú cestu. Líderka Nemecka je zaujímavou osobnosťou, ktorá je milovaná ale taktiež často nenávidená.

 

zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkelov%C3%A1

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.