JE TO VÁŽNE! Nahrávka medzi Kočnerom a Kuciakom

JE TO VÁŽNE! Nahrávka medzi Kočnerom a Kuciakom

Nahrávka medzi Kočnerom a Kuciakom. A tu sa ukazuje to ako to všetko bolo. Ako média môžu všetko a mi sa máme len ticho prozerať. To ako média zvereňujú čokoľvek.
Taktiež samozrejme úprimnú sústrať rodine Jána Kuciaka.

Dnes sa na Aktualitách objavila veľmi dôležitá, ale najme ako hovorí vzácna nahrávka medzi podnikateľom Mariánom Kočnerom a Jánom Kuciakom.
Dlho sa polemizovalo o tom, či niečo také vôbec existuje. Nakoľko naše média dlho uvádzali tento rozhovor ako fakt no nikdy ho nezverejnili.
Dnes sa to stalo skutočnosťou a média zverejnili nahrávku medzi Kuciakom a Kočnerom. No v nahrávke rozhovoru nie je žiaden náznak porušenia trestného činu a taktiež ani Marián Kočner nie je stíhaný, alebo uväznený za vraždu Jána Kuciaka.
Tak nevidíme dôvod prečo sa zverejnila nahrávka, ktorá zjavne v tejto dobre porušuje základné práva Mariána Kočnera.

 

Nahrávka medzi Kočnerom a Kuciakom

Potom sa nemusíme čudovať slovám Róberta Kaliňáka o tom ako média porušuje práva občanov. O tom, že média môžu zverejniť listy, mailovú komunikáciu alebo aj v tomto prípade nahrávku. A pre nich zákon neplatí. Média si môžu písať o kom chcú akýmkoľvek spôsobom a ničiť život komu sa im len zachce. NO ak ich zažalujete, alebo podniknete iné právne kroky tak samozrejme je to útok na slobodu slova.

Ale keď šéfredaktor Bárdy zablokoval komentáre na Aktualitách aby chránil slobodu slova tak to bolo samozrejme v poriadku.
Prosím Vás ako sa dá chrániť sloboda slova, ktorú vopred zablokujete, či cenzurujte!
V nahrávke sa môžete dopočuť menšiu aroganciu Mariána Kočnera, ale aj akúsi slabosť slova alebo menšiu odvahu Jána Kuciaka.

Zaujímavé na tomto rozhovore nie je práve tento rozhovor než práve to, že kedy je zverejnená nahrávka. Aktuality tvrdia, že je to pri príležitosti úmrtia Jána Kuciaka. No skôr mi to pripadá tak ako keby sa len snažili podporiť „Slušné Slovensko, ktoré vyhlásilo ďalší protest proti vládne.

Pri mi to ako veľmi dobre zohratá hra. Hra ktorú začal západ proti vláde.
Koniec koncov nahrávka ja samozrejme veľmi zaujímavá a prináša nový uhol pohľadu na tento prípad. No aj tak média touto nahrávkou nechcene alebo chcene vykresľujú Mariána Kočnera ako keby bol páchateľ vraždy. Alebo objednávateľ!

No dnes vieme, že tomu tak nie je. A média zrejme úmyselne nafúkli kauzy Mariána Kočnera. Ktoré sa stále nepreukázali ako právoplatné. Nakoľko súd rozhoduje o vine a treste nie média!

Toto by si mali Slovenský občania uvedomiť! Média sa začala prisudzovať veľká moc, ktorá je absolútne neoprávnená. Mienkotvorné média sa tu hrajú na to, že vedia čo je právne a čo nie. Vedia dopredu o tom, kto je vinný a kto nie.

No pozrime sa na prípad Hedvigy Malinovej, ktorej média verili vehementne a príslušného pána obviňovali a mreli mu tresty odňatia slobody.
A ako to celé napokon dopadlo!
Ospravedlnila sa jediná jedna redakcia na Slovensku? NIE!

Nahrávka medzi Kočnerom a Kuciakom

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.