FICO PREKVAPIL! SOM SPÄŤ! Otvorene povedal o rebeloch v smere!

FICO PREKVAPIL! SOM SPÄŤ! Otvorene povedal o rebeloch v smere!

FICO PREKVAPIL! SOM SPÄŤ! Otvorene povedal o rebeloch v smere!

Parlamentné voľby sa blížia a politická strana Smer-SD je zrejme späť na koni. Príkladom tohto faktu môže byť aj vzchopenie predsedu strany Roberta Fica. Ten sa po dlhšom čase nepohyboval na verejnosti a v politickom živote. Ako sám povedal cestoval po Slovensku a stretával sa s občanmi. Teda mohlo ísť o akúsi formu reklamy alebo len o jednoduchú formu oddychu.
Špekulovalo sa aj o tom či nepodstúpil zákrok spojený s jeho problémami so srdcom. Bulvárne plátky písali o tom, že mal podstúpiť zákrok v Izraeli čo mala údajne potvrdiť aj hlava štátu (Izrael).To však Róbert Fico rázne odmietol.

 

„Žiaden Izrael, žiadni doktori. Chodil som veľa po Slovensku a okrem toho som bol v Mostare na otvorení veľkej výstavy obrazov,“

Dnes sa zúčastnil stretnutia alebo skôr zasadnutia strany Smer-SD v jeho centrále. Počas tohto stretnutia média špekulovali a šírili nepravdy o tom prečo Róbert Fico navštívil centrálu Smeru. Napokon po skončení Fico predstúpil pred novinárov a bolo hneď jasné o čo tu ide.

Je odhodlaný viesť politickú stranu k parlamentným voľbám v roku 2020 a to predseda strany. Ide mu ako vždy o výhru avšak teraz zo stoličky predsedu strany. Fico taktiež pripomenul svoje rozhodnutie z marca 2018 teda jeho rezignáciu. Ktorú spravil dobrovoľne a nie pod tlakom ulice ako to píšu naše mienkotvorné média. Spravil to pre stranu a nič viac.

Na dnešnom stretnutí v Bratislave taktiež poznamenal:
„Spúšťam vnútrostranícku diskusiu,“. „Budete ma cítiť a vidieť po celom Slovensku. Mrzí ma, že niekto, kto má tisícové dôchodky z Európskeho parlamentu, má dnes veľkohubé vyhlásenia.”

Takto reagoval na adresu „rebelky“ Moniky Smolkovej. Ktorá sa voči jeho pôsobeniu v strane negatívne vyjadrila.

Je zaujímavé vidieť Róberta Fica v plnej sila a odvahe.
Teda som prekvapený jeho rozhodnutím a najme tím ako sa postavil k verejnosti a novinárom. Parlamentným súboj bude rozhodne zaujímavý.

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.